1 липня в Yaremche Club Hotel відбулася офіційна презентація представницького номеру, якому присвоєно ім’я на честь В’ячеслава Казимировича Липинського – великого українця, постать якого залишається ще не відкрита для багатьох сучасників.

Подія відбулася за участі міського голови Андрія Мироняка, головної редакторки популярної інтелектуальної газети “День”, громадсько-культурної діячки Лариси Івшиної, львівських митців із світовим визнанням Олега та Олександра Денисенків, власника і засновника Групи готелів, до яких належить BANKHOTEL та Yaremche Club Hotel В’ячеслава Юткіна.

Урочистість з нагоди присвоєння імені В’ячеслава Липинського кращому номеру готелю є нашим осмисленим “вибором пам’яті”. Тим паче, що 16 квітня виповнилося 140 років з дня народження цього видатного українського громадсько-політичного діяча, дипломата, історика, публіциста, політолога, головного ідеолога модерного українського консерватизму.

Сьогодні, як ніколи, залишаються актуальними пророчі слова В. Липинського: “Я хочу, щоб була Україна, щоб був український державний лад на моїй рідній землі. І я знаю, як не буде України, як не буде нашої Української держави, то я і нащадки мої не зможемо на своїй землі по-людськи жити”.