Басейн — відмінне місце для поєднання активного відпочинку і релаксу

До послуг гостей новий 18-ти метровий басейн глибиною 1,35 м і комфортною температурою 24-26 °C, що дозволяє плавати за будь-якої погоди.

Для тих, хто бажає позасмагати та поніжитися під карпатським сонцем – ми обладнали басейн великою елегантною дерев’яною терасою, зручними лежаками та красивими парасолями, завдяки чому плавання в басейні Yaremche Club Hotel і відпочинок отримали ряд переваг. 

Шанувальники поплавати, просто позасмагати і всі, хто полюбляє відпочивати з дітьми на воді  зможуть оцінити його переваги і зручності. Для комфортного плавання вода у басейні підігрівається. Підігрів води здійснюється тільки при плюсовій температурі повітря. У морозну пору басейн не працює.

Басейн Yaremche Club Hotel – це не лише частина розкішного відпочинку, але і один із аспектів оздоровлення. Водні процедури позитивно впливають на організм: зміцнюють імунну систему, стабілізують роботу серцево-судинної системи, нормалізують сон і зміцнюють м’язи, роблячи тіло струнким. Природа Карпат і гірський клімат підсилюють сприятливий вплив на здоров’я та самопочуття.

Перекусити ви завжди можете в ресторані Yaremche Club Hotel, а прохолодитися напоями — в барі, що розташований на території.

Графік роботи басейну: 

ПН- НД— з 10:00 до 21:00.

Тарифи на користування басейном для непроживаючих гостей.