Запрошуємо до ресторану Club Hotel Yaremche, у якому унікальна атмосфера доповнена гостинністю і переплетена локальним колоритом. 

Для початку радимо замовити фреш/лимонад/коктейль або трав’яний чай — відновлюючи водний баланс, ви тим часом встигнете оцінити багатство меню і визначитися з основною стравою. Рекомендуємо звернути увагу на соковиті салати і закуски, традиційні страви національної кухні, страви  з риби і м’яса та неперевершені страви на вогні.

Неодмінно скуштуйте юшку з білих грибів, традиційний карпатський  бограч, борщ, деруни з грибною підливою і звісно вареники з картоплею. На вибір пропонуємо безліч оригінальних страв та напоїв з місцевих інгредієнтів. Смак страв незмінно смачний, а подачі щоразу захоплюючі.

Якщо визначитися з вибором буде складно, наші офіціанти спробують допомогти у виборі страв, враховуючи ваші смакові переваги.

Ресторан Club Hotel Yaremche  – це традиційна українська кухня в поєднанні з вишуканими європейським стравами:

  • авторське меню талановитого шеф-кухаря Андрія Іваніва;
  • винна карта, що налічує десятки вишуканих позицій;

Більше смаколиків шукайте у нашому меню.

МЕНЮ РЕСТОРАНУ

0-02-05-7b18fe23dd904d8fb2f8fe37cd98f197fdc0bab64a9285c854cc0baa1fa6f776_f284a10cca764a5d

Слово від шефа

Андрій Іванів –  наш талановитий шеф-кухар ресторану, він вміє дивувати, і ці сюрпризи завжди в яблучко! 

Його майстерністю можна тільки захоплюватися.

В своїй роботі  Андрій,  викладається на всі 100 %, вкладаючи частинку своєї душі у кожну страву, з точністю продумує кожний інгредієнт, який з легкістю поєднує з іншими складниками. Чудове приготування і оригінальна  подача віддзеркалюють в собі любов до кожного клієнта ресторану, а також досвід, знання та професіоналізм. Недарма один з філософів писав: ”Кухарська справа— не ремесло, а  мистецтво”. А кожний рецепт Андрія Іваніва— це справжнє мистецтво, тут поєднання неймовірних смаків і приємна насолода для кожного з нас.

Новинки від шефа

Салат з печеного буряка з бринзою

Пате з печінки з варенням

П’яна вишня

Винний Бар

На першому поверсі готелю працює винний бар з винною картою, що налічує понад кілька десятків вишуканих позицій. Визначитися з вибором та розкусити усі нотки винної композиції Вам допоможуть наші офіціанти. 

Винний бар – справжня окраса готелю, яка привертає увагу  своїми незвичними  дизайнерським рішеннями, це ідеальне місце  для затишних камерних святкувань.

Краєвиди Карпат та басейну, що відкриваються з тераси винного бару допоможуть підсилити смакові відчуття.

Щоб Ви не замовили, ми намагатимемось вас здивувати і порадувати приємним смаком і зовнішнім виглядом напою. 

МЕНЮ БАРУ