Yaremche Club Hotel — один з небагатьох готелів в Яремче, який пропонує своїм гостям відпочинок з басейном із підігрівом води, що дозволяє комфортно плавати за будь-якої погоди.

До Ваших послуг великий відкритий басейн розміром 18м х 9м х 1,35м, який оцінять шанувальники поплавати, просто позасмагати під лагідним карпатським сонцем, і ті, хто любить відпочивати з дітьми на воді.

Ми обладнали наш відкритий басейн великою дерев’яною терасою, зручними лежаками та красивими парасолями, завдяки якому плавання в басейні Yaremche Club Hotel і відпочинок отримали ряд переваг. Для комфортного плавання вода у басейні підігрівається.

Басейн Yaremche Club Hotel – це не лише частина розкішного відпочинку, але і один із аспектів оздоровлення. Водні процедури позитивно впливають на організм: зміцнюють імунну систему, стабілізують роботу серцево-судинної системи, нормалізують сон і зміцнюють м’язи, роблячи тіло струнким. Природа Карпат і гірський клімат підсилюють сприятливий вплив на здоров’я та самопочуття людини.

Тож, якщо Ви шукаєте відпочинок в Карпатах з басейном, Yaremche Club Hotel — саме те, що треба!